Батькам

Питання, які часто ставлять батьки

1Скільки діток і якого віку можуть відвідувати Ваш приватний дитячий садок?
У нашому садочку працюють 3 вікові групи: 3-4 роки, 4-5 років, 5-7 років (нульовий клас, підготовка до школи). Заняття проходять у групах до 10 дітей.
2Які години роботи садочка?
Садок працює з 8:00 до 19:00 з понеділка по п'ятницю, по суботах працюють дитячі розвиваючі студії.
3Як харчуються діти?
Харчування для для нашого садочку надає ліцензована компанія з багаторічним досвідом роботи. Меню розроблене з урахуванням потреб дітей дошкільного віку, затверджене Державною санітарно епідеміологічною службою.
У раціоні: свіжі овочі та фрукти, нежирне м'ясо, риба, крупи, супи, свіжа випічка, молочні та кисломолочні продукти, соки.
Їжу для харчування своєї дитини батьки також можуть приносити в садочок з собою, наша кухня обладнана холодильником та мікрохвильовкою для зберігання та розігріву домашніх обідів.
4Яке приміщення виділено під садок?
Спеціальне приміщення з окремим входом на 1-му поверсі багатоквартирного будинку, загальна площа садка складає 108 квадратних метрів.
5Яке планування садочка?
хол зі зручними шафками та місцями для переодягання;
ігровий розвиваючий простір – 2 просторі ігрові кімнати;
навчальний клас;
окрема спальня зі стаціонарними ліжечками кухня;
спеціально обладнаний санвузол для дітей;
туалет для дорослих.
6Яким чином Ви зміцнюєте здоров'я дітей?
Ми займаємося з дітьми фізкультурою: щодня вранці ми робимо зарядку із застосуванням комплексу профілактики плоскостопості, протягом дня проводяться фізкультхвилинки, дозвілля дітей насичене рухливими іграми.
Для створення здорового мікроклімату ми користуємося очищувально-зволожуючим кліматичним пристроєм, рекуператорами та бактерицидним рециркулятором. У наслідок цього повітря в садочку постійно свіже, зволожене, очищене від пилу, вірусів і бактерій.
Кожна дитина користується власним посудом, п'є із власної чашки – це також запобігає поширенню ОРВІ.
Улітку проводяться процедури із загартування на свіжому повітрі.
7Де гуляють дітки з Вашого дитячого садка?
Поруч із будинком є новий обладнаний дитячий майданчик. Прилегла територія паркового типу також дозволяє проводити цікаві прогулянки, вивчати довкілля, спостерігати за природою.
8Як проходять прогулянки?
Кожна прогулянка триває не менше 1 години. На прогулянках проводяться різні групові рухливі ігри, які дуже подобаються нашим діткам.
9Як часто і яким чином проводиться прибирання в садку?
Прибирання в садочку проводиться щодня і включає в себе: прибирання усього приміщення за допомогою пилососа вологе прибирання підлоги та поверхонь; обробка дитячого унітазу та умивальнику спеціальним дезінфікуючим розчином; миття дитячих іграшок у мильному розчині; миття та дезінфекція дитячого посуду.
10Які документи потрібні для вступу в садочок?
Анкета для вступу в садочок, заповнена батьками. Копія Карти Вакцинації дитини.
11Чи видаєте Ви документи, що підтверджують оплату?
Так, квитанцію.
12Чи укладається договір з батьками?
Так, ми укладаємо двосторонній договір.
13У Вашому садочку діти різного віку грають разом?
Взаємодія у різновіковій групі корисна як для молодших, так і для старших дітей. Молодші, спостерігаючи за старшими, переймають їхній досвід. Старші в свою чергу розуміють, який шлях вони пройшли, і відчувають себе дійсно старшими. За такої моделі стосунків діти швидше, цікавіше і продуктивніше навчаються.
14Можна прийти та подивитись на Ваш садочок, познайомитися з викладачами та вихователями?
Звичайно! Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 19:00, проте краще заздалегідь зателефонувати та записатися на зустріч. Тоді в нас буде можливість приділити Вам більше часу та уваги.

Телефонуйте для отримання детальної інформації +38 063 6687475