Батькам

Питання, які часто ставлять батьки

1Скільки діток і якого віку можуть відвідувати Ваш приватний дитячий садок?
У нашому садочку працюють 2 вікові групи: 2-4 роки (молодша група) та 4-6 років (підготовча група). Заняття проходять у групах до 10 дітей.
2Які години роботи садочка?
Садок працює з 8:20 до 19:00 з понеділка по п'ятницю.
3Як харчуються діти?
Харчування для для нашого садочку надає ліцензована компанія з багаторічним досвідом роботи - ми співпрацюємо з професійним дитячим харчовим кейтерингом. Жодних "домашніх кухонь", розміщених у непридатних для цього умовах! Меню розроблене з урахуванням потреб дітей дошкільного віку, затверджене Державною санітарно-епідеміологічною службою.
У раціоні: свіжі овочі та фрукти, нежирне м'ясо, риба, крупи, супи, свіжа випічка, молочні та кисломолочні продукти, соки.
Їжу для харчування своєї дитини батьки також можуть приносити в садочок з собою, наша кухня обладнана холодильником та мікрохвильовкою для зберігання та розігріву домашніх обідів.
4Яке приміщення виділено під садок?
Просторе, тепле та світле чотирикімнатне приміщення на першому поверсі термобудинку-новобудови.
5Хто працює з дітьми в садочку?
Ірина Василенко - Інструктор з розвитку дитини, професійний педагог-дошкільник із вищою педагогічною освітою. Сфери педагогічних інтересів: ейдетика та TRIZ, нейропедагогіка, ранній розвиток, живопис та керамопластика. Юлія Мозгова - Інструктор з розвитку дитини, професійний педагог-дошкільник із вищою педагогічною освітою. Сфери педагогічних інтересів: підготовка до школи, англійська мова для дітей молодшого дошкільного віку, англійська мова для дітей старшого дошкільного віку. Ксенія Слобоженюк - Директор, Методист.
6Яким чином Ви зміцнюєте здоров'я дітей?
🍀ми обладнали приміщення кліматичною технікою, яка регулярно зволожує та знезаражує повітря; 🍀зони для гри та занять вкриті антитравматичним гіпоалергенним термопокриттям; 🍀ми забезпечуємо регулярне прибирання з дезинфікуючими засобами та провітрювання приміщення; 🍀 кожного дня перед початком занять на дітей чекає комплекс ЛФК з елементами нейрогімнастики; 🍀 велику увагу приділяємо здоровому харчуванню - у раціоні діток двічі на день є фрукти та трав'яні чаї, а обіди та вечері для нас готує провідний постачальник дієтичного збалансованого дитячого харчування, який має дозвіл санепідемстанції на здійснення своєї діяльності; 🍀 за питним режимом нам допомагає стежити вода ТМ "Аляска"; 🍀наші вихователі дбайливо доглядають за дітьми й організовують регулярні та цікаві прогулянки на свіжому повітрі; 🍀 наші дітки відвідують Простір лише в здоровому стані, і ми вдячні батькам за відповідальне ставлення до дитячого здоров'я 💛 Якщо Ви хочете таких умов для своєї дитини - приєднуйтесь до родини "B-Bright!", у нас лишилось ще кілька вільних місць 😉
7Де гуляють дітки з Вашого дитячого садка?
Поруч із будинком є новий обладнаний дитячий майданчик, який належить до житлового масиву "Патріотика".
8Як часто і яким чином проводиться прибирання в садку?
Прибирання в садочку проводиться щодня і включає в себе: прибирання усього приміщення за допомогою пилососа вологе прибирання підлоги та поверхонь; обробка дитячого унітазу та умивальнику спеціальним дезінфікуючим розчином; миття дитячих іграшок у мильному розчині; миття та дезінфекція дитячого посуду.
9Які документи потрібні для вступу в садочок?
Анкета для вступу в садочок, заповнена батьками. Копія Карти Вакцинації дитини. Заява на вступ до садочку.
10Чи видаєте Ви документи, що підтверджують оплату?
Так, квитанцію.
11Чи укладається договір з батьками?
Так, ми укладаємо двосторонній договір.

Телефонуйте для отримання детальної інформації +38 063 6687475