Донабір діток від 4 років до “Нульового класу”!

Лишилося ще декілька вільних місць у нашому підготовчому, “Нульовому” класі для дітей 4-6 років🤗 Чим відрізняється “Нульовий клас” від старшої групи у звичайному садочку? Ми розробили комплексну програму розвитку майбутнього першокласника, яка базується на STREAM-підході і поєднує такі напрямки:
💡Science – наука- пізнання захоплюючого світу природи і спостереження за природними явищами, досліди і експерименти, які в цікавій ігровій формі допомогають зрозуміти закони фізики, хімії, біології;
⚙️Technology – технології – використання в діяльності дітей діджитал-ресурсів, насамперед оверхед-проектору, який допомагає візуалізувати об’єкти дитячої уяви.
📚Reading – читання – наша програма насичена іграми на читання, що максимально мотивує дитину почати читати; ми практикуємо креативні читанки, читання – обговорення, свято книги – робимо все, щоб зробити читання органічною частиною дитячого розвитку.
⚛️Engineering – інжиніринг – опрацювання кожної теми передбачає конструювання з використанням найсучасніших конструкторів, loose parts або вторинної сировини.
🎨Art – наша оновлена програма містить елементи мистецтвознавства та емоційного інтелекту, включає школу живопису та керамопластики, залишає час на нешаблонну творчість як необхідну умову відображення творчого погляду дитини на світ.
🎲Math – математика -це не тільки вправи у зошиті (хоча і вони передбачені програмою), а й вправи на відчуття ритму, на розвиток просторової уяви та звичайно – круті настільні ігри, які мотивують дитину та розвивають математичне мислення в ігровій формі.
Додамо лише, що заняття побудовані з дотриманням балансу Лівої та Правої півкуль головного мозку, з використанням ейдетики, TRIZ та Шичида – методу. Тож, приєднуйтесь до нас і подаруйте дитині захоплюючий розвиток!